MENU

O NAS

Skąd Sunset Story? Robert Waller opisał zachód słońca jako niesamowicie magiczną chwilę. To zaledwie kilka sekund, gdy słońce schowane za horyzontem swoimi długimi promieniami obejmuje naszą planetę, a światła i różne odcienie kolorów sprawiają, że jest ona jeszcze piękniejsza.

TO WY JESTEŚCIE DLA NAS WYJĄTKOWI

Jesteśmy kreatywnym zespołem, otwartym na nowe wyzwania. Uwielbiamy poszerzać nasze horyzonty, zdobywać nowe doświadczenia i budować nowe relacje. Mamy niesamowite szczęście spotykać na naszej zawodowej drodze wielu wspaniałych ludzi z którymi nawiązujemy współpracę i angażujemy się w niezwykłe projekty.

Te wspólne przedsięwzięcia niosą ze sobą nową jakość, są innowacyjne, wyjątkowe, magiczne, a ich efekty często przerastają nasze oczekiwania. Taka praca przynosi nam wiele satysfakcji, czujemy się spełnieni.

Jeżeli chcecie się z nami spotkać, zapraszamy do naszego nowego biura. Poznamy się, omówimy Wasze oczekiwania, pokażemy przykładowe fotoalbumy. Jednak doskonale wiemy, jak wiele macie na głowie podczas przygotowań do ślubu, dlatego szanując Wasz czas z chęcią proponujemy omówienie wszystkich szczegółów mailowo lub telefonicznie jak również podpisanie umowy internetowo. Jest to sprawdzony i bardzo efektywny sposób kontaktu.

1M8A2341
1M8A2346
1M8A2342
1M8A2350
156A0290
1M8A2355
1M8A2364
156A0287

Backstage sesji zdjęciowej w Hotelu Gorzelnia

WEDDINGS

I CO Z TYM ŚLUBEM

WEDDINGS

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako gość specjalny w odcinku "I co z tym ślubem" na temat wyboru fotografa

WSPÓŁPRACA

CLOSE