MENU

Wesele Restauracja Zatoka

Kiedy wpiszecie w wyszukiwarce “Fotograf Ślubny Bydgoszcz”, wyświetli się Wam mnóstwo ofert. Czujemy się zaszczyceni, kiedy po wnikliwej analizie galerii z różnych stron, wybieracie nas. A kiedy trafia do nas para, bo ktoś nas polecił, skaczemy z radości. Tak właśnie poznaliśmy Zuzię i Kamila. Ich przyjaciółka doceniła naszą pracę i zachęciła młodych, by nam zaufała i powierzyła wykonanie, kto wie czy nie jednych z najważniejszych fotografii w swoim życiu.
Nasza przygoda rozpoczęła się sesją narzeczeńską.
W plenerze z makami, jeziorem i skoszonym sianem w tle pracowało nam się bardzo dobrze. Wisienką na torcie były wspaniałe ujęcia nad jeziorem w czasie zachodu słońca. Ciepłe kolory tańczące na wodzie wprowadziły baśniowy, magiczny klimat do naszych kadrów.
Wiedzieliśmy już, że jest to wesoła, bardzo pozytywnie zakręcona Para, więc nie mogliśmy się doczekać naszej współpracy podczas reportażu ślubnego. W dniu ślubu zawitaliśmy w domach Młodych wcześniej. Tak, aby być świadkami końcowych przygotowań. Staraliśmy się uchwycić na fotografiach metamorfozę, jaką tego dnia przechodzili nasi Bohaterowie.
I nie chodzi tu tylko o piękną fryzurę, makijaż, cudowną suknię czy wytworny garnitur, ale przede wszystkim o uczucia i emocje, które wskazywały, że już za chwilę wydarzy się coś wielkiego. Czuli to wszyscy- rozkwitająca na naszych oczach Panna Młoda, lekko zestresowany, ale zachwycony Pan Młody, dumni i bardzo wzruszeni podczas udzielania błogosławieństwa Rodzice. Także i nam udzieliły się te emocje i ukradkiem ocieraliśmy łzy…
Można by pomyśleć, że fotografowanie Ceremonii Kościelnej, to rutyna: wejście, przysięga, goście… Nic bardziej mylnego. Za każdym razem jest to dla nas inspirujące, niepowtarzalne i wzruszające przeżycie. Na tym ślubie doświadczyliśmy tych uczuć z podwójną mocą. Największe wrażenie zrobiła na nas przysięga małżeńska. Jej słowa i towarzyszące jej uczucia zostały wyrażone w ciszy, w pełnych miłości i czułości gestach języka migowego.

Wesele Restauracja Zatoka

A potem było jeszcze cudowniej i jeszcze radośniej. I my, starając się być niewidocznymi, łapaliśmy te cudowne momenty- skąpane w kwiatowym confetti wyjście z kościoła (jedno z naszych ulubionych zdjęć), symboliczne wypuszczenie gołębi, przejazd wyjątkowym autem do wymarzonej sali. W pięknych wnętrzach Restauracji Zatoka goście bawili się wspaniale.  Ale to jeszcze nie koniec naszej przygody z Zuzią i Kamilem. Mieliśmy jeszcze okazję świetnie bawić się na ich sesji plenerowej ślubnej. Młoda Para była rozluźniona, atmosfera panowała bardzo radosna, a efekt widać na zdjęciach.
Na początku naszej przygody mieliśmy pewne obawy czy uda nam się porozumieć z głuchoniemą parą, ale na zakończenie możemy śmiało powiedzieć, że pracowało nam się doskonale, ta nić porozumienia była bardzo wyjątkowa, czytaliśmy sobie w myślach i wszystkie gesty, pozy, które chcieliśmy zarejestrować na fotografiach wykonane były idealnie. Zuziu, Kamilu jest nam niezmiernie miło, że wybraliście właśnie nas.
Fotografia: Sunsetstory
Sala weselna: Restauracja Zatoka
Ślub Zuzy i Kamila w Kościele Św Trójcy w Bydgoszczy

Ślub odbył się w Restauracji Zatoka w Bydgoszczy

WEDDINGS

Ślub Zuzi i Kamila

Zobacz również – wesele Hotel Amazonka w Ciechocinku

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia kliknij 5 gwiazdek 🙂 To dużo dla nas znaczy.

 

CLOSE