MENU

Wesele Hotel Pałac w Myślęcinku

Reportaż ślubny Darii i Krzysztofa jest niczym cudownie romantyczna historia z powieści Jane Austen. Oto piękna Panna Młoda w zwiewnej, koronkowej sukni z pastelowym bukietem, w gronie najbliższych przygotowuje się do swojego ślubu. Wzruszona Mama czule ją obejmuje, dumny Ojciec ze łzami w oczach prowadzi ją do ołtarza. I zjawia się On- wytworny, elegancki. Ona nie kryje wzruszenia, On- zachwycony, czule obejmuje ją silnym ramieniem.
A po złożonej przysiędze eleganckim, białym autem odjeżdżają do Pałacu w Myślęcinku, by we wspaniałej sali balowej wznieść pierwszy toast, pierwszy raz pocałować się jako Małżeństwo i zatańczyć swój pierwszy taniec.
Cudowny, lekki, idealny… Jane Austen opisałaby tę historię nietuzinkowymi zdaniami, a my opowiadamy ją naszymi fotografiami. Staramy się uwiecznić wszystkie  najważniejsze momenty, detale, wszystkie emocje i uczucia, które Wam towarzyszą, abyście po latach, oglądając ślubny fotoalbum, mogli poczuć się jak w dniu Waszego ślubu.
Wiemy jak ważni są dla Was Wasi goście. To właśnie z nimi chcieliście dzielić swoją wielką radość. Chcemy, aby każdy odnalazł się na zdjęciu z wesela.
W Pałacu w Myślęcinku odkryliśmy także cudowne miejsce na tarasie, gdzie wśród zieleni i kwiatów, w blasku zachodzącego słońca powstały piękne zdjęcia z rodziną i przyjaciółmi, będące wyjątkową pamiątką.

Wesele Hotel Pałac w Myślęcinku

 

Zobacz również – wesele Hotel Amazonka w Ciechocinku

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia kliknij 5 gwiazdek 🙂 To dużo dla nas znaczy.

 

CLOSE