MENU

Wesele Dworek Biesiadny Milusin

 

Z Dominiką i Piotrem od początku połączyła nas wyjątkowa nić porozumienia. Może dlatego, że Dominika interesowała się fotografią, dzięki czemu rozumieliśmy się bez słów.
W dniu ślubu spotkaliśmy się w pięknych wnętrzach Dworku Biesiadnego “Milusin”. Od razu dało się zauważyć, że w przygotowanie tego cudnego wydarzenia włożono dużo energii i serca. Młodzi zadbali o każdy ślubny detal.

 

Piękne dekoracje, ekstra szpilki, oryginalne pudełko na obrączki czy retro auto prezentowały się wspaniale i dodawały magii naszym fotografiom.
Panna Młoda oczarowała wszystkich, ale przede wszystkim swojego przyszłego Męża, który nie potrafił ukryć zachwytu i wzruszenia. Także najbliżsi wśród ogólnej radości, raz po raz ocierali z policzków łzy wzruszenia. A my mogąc uchwycić na zdjęciach te czułe gesty i kochające spojrzenia, czujemy się spełnieni w tym co robimy.
Droga z kościoła na salę jest zawsze ekscytującym przeżyciem. Znajomi, nieznajomi, przyjaciele, sąsiedzi są coraz bardziej kreatywni przy tworzeniu bram. Tym razem udało nam się być świadkami odbicia Panny Młodej przez żołnierzy. Wielkie zaskoczenie:)

Ukryty wśród sosnowego lasu Dworek Milusin zachwyca swoim milusińskim klimatem. Ale prawdziwego blasku dodali mu Dominika i Piotr. Piękni, zapatrzeni w siebie, lekko wirujący w swoim pierwszym tańcu. Panna Młoda swoją radością, energią i entuzjazmem zaraziła gości i porwała wszystkich do tańca.
Na życzenie pary młodej zrobiliśmy kilka wspólnych zdjęć w pięknym plenerze przy Dworku. Fotografie z rodzicami, rodzeństwem, dziećmi czy przyjaciółmi z pewnością będą miłą sercu pamiątką

Fotografia Sunsetstory

Film Nani studio

Dworek Biesiadny Milusin

Zobacz również – wesele Hotel Amazonka w Ciechocinku

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia kliknij 5 gwiazdek 🙂 To dużo dla nas znaczy.

 

CLOSE