MENU

Ślub i wesele w Dworze Hulanka

To był pracowity czerwcowy dzień. Naszej Młodej Parze towarzyszyliśmy w czasie przygotowań, składania przysięgi ślubnej, wspaniałego wesela, a nawet w romantycznej sesji plenerowej. I gdybyśmy mieli określić ten reportaż jednym słowem, brzmiałoby ono MOC! Moc radości, emocji i zabawy. Asia i Krzysiek to żywiołowa, pełna pozytywnej energii, zachwycająca Para. To co ich łączy jest jedyne w swoim rodzaju: pełne zachwytu spojrzenia Krzysztofa, porywająca wszystkich radość Joanny, gesty miłości, czułości i uwielbienia. 

 

W tym wyjątkowym dniu przygotowali dla swoich gości cudowną zabawę w Dworze Hulance. Ślub i wesele w Dworze Hulanka to wyjątkowe miejsce słynące z efektownego, przenikniętego tradycją powitania Młodej Pary. Tutaj Małżonkowie zachwycili przybyłych pierwszym tańcem, oczarowali wspaniałym tortem, wzruszyli podziękowaniami dla Rodziców, zapewnili moc atrakcji i niezapomniane przeżycia.

Sukienkę zaprojektowała Asia a przygotowała dla niej Patrycja Pardyka Pracownia Ślubna, sukienki koktajlowe, wieczorowe.
Gości bawił zespół MeloMania
biżuteria: DKNY
fotografia: Sunsetstory – fotografia
film: NANI studio
fryzjer: MariUsz JAMNIuK
make-up: Małgorzata Klonecka Make Up Artist

 

Zobacz również Ślub w Dworze Orzechówka

 

Zobacz również – wesele Hotel Evita

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia kliknij 5 gwiazdek 🙂 To dużo dla nas znaczy.

CLOSE