MENU

Jesienna sesja ślubna i Pałac Romantyczny

Ten dzień idealnie nadawał się na plenerową sesję ślubną. “Była to złota, dojrzałością pachnąca jesień. Najpiękniejsza z pór roku, zadumana pogodną zadumą zrozumienia i ciszy, wspaniała w mądrym uśmiechu do opadających z niej złotych i purpurowych liści…”* A gdy jeszcze taka jesień zagości w parku przy Pałacu Romantycznym… A gdy jeszcze modelami są cudowni Monika i Błażej… Czego chcieć więcej? Kolory, światło, subtelne uśmiechy i pełne miłości spojrzenia, tworzą wyjątkowe, niezapomniane kadry.

fotografie sunsetstory.pl

miejsce Pałac Romantyczny

 

opinia od młodych 🙂 OPINIA NA FB

 

Opinie Młodych odnośnie sesji w uroczym miejscu jakim jest Pałac Romantyczny

Błażej: Dziękujemy za profesjonalizm, miłą atmosferę oraz piękne kadry z jesiennej sesji plenerowej. Anita i Przemek pozwolili nam poczuć się naprawdę sobą przed obiektywem i niesamowicie uchwycili nasze spontaniczne emocje. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Monika: również podłączam się do podziękowań❤️ sesja prześliczna, nasze emocje w niej zawarte idealnie uchwycone przed Waszym obiektywem. Jesień jednak jest idealną porą roku na takie sesje 🍁🍂 Rozwijacie dalej swoją pasję do fotografii ❤️😍 bo jesteście w tym najlepsi

 

 

Zobacz również: sesja ślubna w Miętowych Wzgórzach

 

 

Zobacz również – sesja w Miętowych Wzgórzach

Jeżeli spodobały Ci się zdjęcia kliknij 5 gwiazdek 🙂 To dużo dla nas znaczy.

CLOSE